Перейти до основного вмісту

Обвинуваченому Н. змінено правову кваліфікацію та застосовано ЗУ “Про амністію”.

Адвокату Лелеко Ю.О.  09.04.2014р. було видано доручення № 004-0009831 для здійснення захисту за призначенням гр.Н, який обвинувачувався  в тому, що 02.09.2013 року приблизно о 12:00, знаходячись у квартирі гр. В із особистих неприязних стосунків під час конфлікту з останнім відштовхнув від себе В. Після чого В кухонним ножем наніс 1 удар Н в область лівого боку, спричинивши тілесні ушкодження. Після чого Н вихопив кухонний ніж, та маючи раптово виниклий умисел, направленим на умисте спричинення тяжких тілесних ушкоджень, наніс ним удар в правий бік В та ще не менше 5 ударів в область тулуба та шиї останнього. Смерть потерпілого В настала на місті вчинення злочину від проникаючого колото-різаного поранення черева. Вироком суду засуджений за ч. 2 ст. 121 КК України до 7 років позбавлення волі. Завдяки активній участі адвоката Лелеко Ю.О. у апеляційній стадії провадження та заявленим клопотанням гр. Н було змінено державне обвинувачення на ст.124 КК України та застосовано ЗУ "Про амністію".

Право захищено Історія допомоги системи надання БПД
Маєте схожу правову проблему?

Зверніться до системи безоплатної правничої допомоги

Безоплатну правничу консультацію може отримати кожен. Захист і представництво інтересів у суді надаються людям, які належать до категорій, визначених законом.

Перевірити право на захист і представництво інтересів у суді
0 800 213 103Зателефонувати безкоштовно Написати юристу Знайти бюро
Як допомогла система надання БПД

Історія справи

Адвокату Лелеко Ю.О.  09.04.2014р. було видано доручення № 004-0009831 для здійснення захисту за призначенням гр.Н, який обвинувачувався  в тому, що 02.09.2013 року приблизно о 12:00, знаходячись у квартирі гр. В із особистих неприязних стосунків під час конфлікту з останнім відштовхнув від себе В. Після чого В кухонним ножем наніс 1 удар Н в область лівого боку, спричинивши тілесні ушкодження. Після чого Н вихопив кухонний ніж, та маючи раптово виниклий умисел, направленим на умисте спричинення тяжких тілесних ушкоджень, наніс ним удар в правий бік В та ще не менше 5 ударів в область тулуба та шиї останнього. Смерть потерпілого В настала на місті вчинення злочину від проникаючого колото-різаного поранення черева. Вироком суду засуджений за ч. 2 ст. 121 КК України до 7 років позбавлення волі. Завдяки активній участі адвоката Лелеко Ю.О. у апеляційній стадії провадження та заявленим клопотанням гр. Н було змінено державне обвинувачення на ст.124 КК України та застосовано ЗУ “Про амністію”.