назад

Позичила знайомій 2 тисячі доларів, а отримала лише частину — решту коштів стягнули через суд

На початку лютого 2022 року Світлана позичила своїй знайомій Тетяні 2 тисячі доларів США. Жінки підписали договір позики, відповідно до якого Тетяна повинна була повернути кошти до травня 2022 року. Однак боржниця не поспішала виконувати умови договору, через якийсь час віддала лише 900 доларів. 

Так і не отримавши решти грошей, улітку 2023 року Світлана звернулася до Новоушицького бюро правничої допомоги. Завідувачка бюро Анастасія Неборецька пояснила жінці, що для того, щоб повернути позичені кошти, необхідно звертатися до суду. А оскільки Світлана має низький дохід, вона може безплатно отримати послуги адвоката, який співпрацює з системою безоплатної правничої допомоги.  

Відтак жінці призначили адвоката Олександра Солов’я. Він склав до суду заяву про стягнення боргу за договором позики. На підтвердження того, що його клієнтка позичила своїй знайомій гроші, адвокат надав розписку. 

Розписка, зокрема, засвідчила, що Тетяна отримала від Світлани 2 тисячі доларів США та зобов’язувалася їх повернути до встановленої дати, а згодом віддала тільки частину суми — 900 доларів США.

Суд ухвалив рішення стягнути з боржниці на користь Світлани 1100 доларів США.

Ця справа у Єдиному державному реєстрі судових рішень: 680/447/23