назад

Працівниця Білоцерківського місцевого центру допомогла жінці скасувати судовий наказу про стягнення заборговності за комунальні послуги

До Білоцерківського місцевого центру звернулася пані Людмила, яка бажала оскаржити судовий наказ про стягнення заборгованості за надані комунальні послуги.

Однокімнатна квартира, в якій мешкає Людмила, належить їй на праві співвласності. Співвласників двоє. Частки між співвласниками не визначені. Добровільно розділити особові рахунки інший співвласник відмовляється. Встановити конкретне користування квартирою, що складається з однієї житлової кімнати та розділити особові рахунки примусово немає ані технічної, ані фінансової можливості. Пані Людмила щомісячно сплачує 1/2 частини належних до оплати комунальних послуг, на підтвердження чого має квитанції.

Таким чином, вона добросовісно виконує зобов’язання щодо сплати ЖКП.

Працівницею Білоцерківського місцевого центру Юлією Філоненко складено заяву про скасування судового наказу.

Суд погодився із заявницею, заяву задовольнив, судовий наказ скасував.

Що необхідно знати, якщо Ви опинились у подібній ситуації

Вам потрібно оскаржити судовий наказ про стягнення заборгованості за надані комунальні послуги.

Куди оскаржити судовий наказ

Заяву про скасування судового наказу подають до суду, який його видав. Оскарження до апеляційної інстанції законом не передбачено.

Який строк оскарження

Боржник має право оскаржити судовий наказ протягом п’ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів.

Ця справа у Єдиному державному реєстрі судових рішень за номером № 357/969/22.