назад

Представник Роздільнянського місцевого центру з надання БВПД добився закриття адміністративної справи суду щодо учасника бойових дій

До Роздільнянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся громадянин А., який перебуває під юрисдикцією України та є учасником бойових дій.

Суть справи клієнта полягає у тому, що відносно нього було складено протокол про адміністративне правопорушення, відповідно до якого громадянин А. на повороті, керуючи автомобілем, не вибрав безпечну швидкість та не врахував дорожніх умов, здійснив зіткнення з іншим автомобілем, цим самим вчинивши правопорушення, передбачене ст. 124 КУпАП.

Правопорушення тягне за собою накладення штрафу від двадцяти до двадцяти п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року.

Дослідивши всі обставини справи зі слів клієнта центру та докази, що були додані, фахівець центру Роман Непочатовнаписав письмове пояснення щодо даної ситуації.

На момент порушення громадянин А. рухався з невеликою швидкістю і при повороті його занесло на зустрічну смугу у зв’язку з ожеледицею, запобігти зіткненню не мав технічної можливості, хоча приймав всі міри екстреного гальмування та гальмування за допомогою ручного гальма. Відрізок дороги був не прибраний, заходів щодо усунення ожеледиці власником дорожнього об’єкта проведено не було.

В результаті роботи представника центру Роздільнянський районний суд Одеської області виніс постанову, в якій постановив закрити адміністративну справу відносно громадянина А. про притягнення його до адміністративної відповідальності за відсутності події та складу адміністративного правопорушення.