назад

Провадження по обвинуваченню особи у вчиненні злочинів у сфері проти власності

В рамках кримінального провадження адвокату Колісник Ларисі Олександрівні було видано доручення № 023-0000364 від 01.04.2014 року для здійснення захисту за призначенням підозрюваного Р.В.Г., який обвинувачувався у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 185 КК України, ч.3 ст. 185 КК України.
Вироком Драбівського районного суду Черкаської області від 29.09.2014 року Р.В.Г. визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених ч.1 ст. 185 КК України, ч.3 ст. 185 КК України та за сукупністю злочинів, шляхом часткового складання призначених покарань, остаточно призначено покарання 3 роки 6 місяців. Також, до громадянина Р.В.Г. застосовані примусові заходи медичного характеру у вигляді амбулаторної психіатричної допомоги у примусовому порядку за місцем відбування покарання.
Частково не погоджуючись із таким судовим рішення прокурор у справі подав апеляційну скаргу до Апеляційного суду Черкаської області, поставивши питання про його скасування та призначити обвинуваченому більш суворе покарання.
Також, не погоджуючись із вироком суду першої інстанції, захисник звернувся до апеляційного суду Черкаської області з апеляційною скаргою, де ставив питання про скасування вироку та направлення справи на нове судове слідство.
Завдяки професійній майстерності, під час судового засідання адвокат якісно обґрунтував подання апеляційної скарги, пояснивши, що досудове слідство було проведено не об’єктивно, не всебічно та упереджено. Також  захисник зазначив, що при призначенні покарання судом не були враховані захворювання серця Р.В.Г..
Відповідно до ухвали апеляційного суду Черкаської області від 10.12.2014 року апеляційну скаргу прокурора у справі залишено без задоволення, апеляційну скаргу обвинуваченого Р.В.Г. задоволено. Вирок Драбівського районного суду Черкаської області від 29.09.2014 року змінено, пом’якшив Р.В.Г. призначене покарання. 
На підставі ст.75 КК України звільнив Р.В.Г. від відбування покарання з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк, терміном 1 рік. Зобов’язав обвинуваченого пройти призначене амбулаторне лікування за місцем проживання.