назад

Провадження про скасування звільнення від відбування покарання та направлення особи в місця позбавлення волі для відбування призначеного покарання

Кримінальне провадження за поданням Черкаського РП Городищенського МРВ КВІ відносно громадянина Ш., засудженого 30.11.2011 р. Черкаським районним судом Черкаської області за ч.3 ст.185 КК України до 4 років позбавлення волі, на підставі ст.75 КК України звільненого від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на 2 роки, про скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням засудженому Ш. та про направлення його в місця позбавлення волі для відбування призначеного покарання.

На підставі ухвали суду з 19.09.2013 року захист громадянина Ш. за дорученням Черкаського ОЦБВПД (№ 746 ) розпочав здійснювати адвокат Огородній А.Б.
В ході судового розгляду справи адвокат зайняв активну позицію захисту спрямовану на спростування зазначених в поданні органу КВІ обставин.
Узявши до уваги покази засудженого, докази захисту суд прийшов до висновку про необґрунтованість подання. Крім того, при акцентуванні сторони захисту, суд встановив, що до закінчення іспитового строку громадянину Ш. залишилось близько місяця.
За підсумками розгляду кримінального провадження Черкаський районний суд Черкаської області ухвалив – в задоволенні подання Черкаського РП Городищенського МРВ КВІ про скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням засудженому Ш. та про направлення його в місця позбавлення волі для відбування призначеного покарання – відмовити.