назад

Родинний зв’язок батька із загиблим сином установили на Харківщині

Син пана Івана – військовий – загинув у березні, боронячи територію України від російської навали. Батько звернувся до Богодухівського бюро правової допомоги з проханням про допомогу в установленні факту родинних відносин між ним та його сином.

Спочатку пан Іван звертався до Богодухівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки із заявою про отримання виплати одноразової грошової допомоги в разі загибелі військовослужбовця в період дії воєнного стану. Однак при вивчені документів з’ясувалося, що є розбіжності в написанні прізвища, тому у прийнятті заяви йому відмовили.

Головна юристка Богодухівського бюро правової допомоги Олена Змієвська вивчила документи, надані паном Ігорем, та склала заяву до суду про встановлення факту, що має юридичне значення.

14 вересня 2022 року рішенням Богодухівського районного суду Харківської області заява про встановлення факту, що має юридичне значення, була задоволена. Справу розглянули протягом місяця.

У пана Ігоря з’явилася можливість отримати виплату одноразової грошової допомоги у зв’язку із загибеллю його сина – військовослужбовця.

Справа в Реєстрі судових рішень: https://reyestr.court.gov.ua/Review/106239119.