назад

Допомогли колишньому працівнику отримати після звільнення 27 тисяч гривень

Пан Олексій працював в одному з місцевих комунальних підприємств водієм, а 14 лютого 2022 року звільнився за власним бажанням. Але при звільнені роботодавець не виплатив колишньому працівнику наявну заборгованість по заробітній платі, а також належні компенсації.

Олексій звернувся до Запорізького бюро правової допомоги з питанням стягнення заборгованості по заробітній платі з комунального підприємства. Допомогти чоловікові доручили адвокату, який співпрацює з системою БПД, Георгію Габуєву.

«Працівник має право на оплату своєї праці відповідно до актів законодавства і на підставі укладеного трудового договору. Відповідно до ст. 116 Кодексу законів про працю України, при звільненні працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації, провадиться в день звільнення. Якщо працівник в день звільнення не працював, то зазначені суми мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред’явлення працівником вимоги про розрахунок», — розповідає Георгій Габуєв.

Адвокат підготував позов про стягнення заборгованості по заробітній платі. Суд вимогли задовольнив повністю — на користь пана Олексія з комунального підприємства стягнули заборгованість по заробітній платі у розмірі 26 819,30 грн.

Ця справа в Єдиному державному реєстрі судових рішень: