назад

Суд відмовив у задоволенні клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді взяття під варту відносно підзахисного адвоката Анатолія Дюкарєва

01.10.2014 в порядку ст. 208 КПК України було затримано клієнта адвоката Дюкарєва Анатолія Михайловича підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України, за яке передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком від 3 до 6 років.

Адвокату Центром було видано доручення для здійснення захисту від обвинувачення особи, затриманої за підозрою у вчиненні злочину.

Слідчий СВ Рівненського РВ УМВС України в Рівненській області звернувся із клопотанням про застосування до клієнта запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, обґрунтовуючи наявністю обґрунтованої підозри у вчинення тяжкого кримінального правопорушення та ризиків переховуватися від слідства та суду і вчиняти інші кримінальні правопорушення, в зв’язку із відсутністю роботи та засобів для існування. Сторона захисту заперечила проти клопотання слідчого та вимагала відмовити у його задоволенні, так як суду не надано жодного доказу щодо наявності ризиків, які зазначені в клопотанні, і вважає недоведеним те, що підозрюваний може вдатися до спроб будь-яким чином перешкодити досудовому розслідуванню. Адвокат на підставі даних про особу просив суд застосувати запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Ухвалою слідчого судді Рівненського районного суду від 02.10.2014 прокурору було відмовлено у задоволені клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та застосовано більш м’який запобіжний захід – домашній арешт строком на 60 діб (із забороною відлучатися з місця проживання без дозволу з 22.00 до 06.00 год.).