назад

Судове провадження по обвинуваченню у вчиненні злочину передбаченого ч.1, 2 ст. 309 ККУ

Кримінальне провадження (стадія судового провадження) по обвинуваченню громадянина А. у вчиненні злочину передбаченого ч.1, 2 ст. 309 ККУ – незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту. За ступенем тяжкості – злочин середньої тяжкості (два епізоди), максимальний строк позбавлення волі за який передбачено до 5 років.

Громадянин А. раніше тричі судимий у 2001, 2002, 2007 роках за вчинення злочинів, передбачених ст.ст.121, 185, 187 ККУ (умисне тяжке тілесне ушкодження; таємне викрадення чужого майна (крадіжка); напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу, або з погрозою застосування такого насильства (розбій).

Під час засідання Золотоніського міськрайонного суду Черкаської області громадянин А. свою вину визнав повністю.

Суд визнав його винним у вчиненні злочину передбаченого ч.1 ст. 309 ККУ (покарання у вигляді 1 року позбавлення волі), ч. 2 ст. 309 ККУ (покарання у вигляді 2 років позбавлення волі). За сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначив покарання – 2 роки позбавлення волі.

Проте, завдяки виваженій правовій позиції та якісній роботі адвоката Побиванця Юрія Володимировича (м.Золотоноша), який здійснював захист за дорученням Черкаського ОЦБВПД, суд на підставі ст.ст.75, 76 ККУ звільнив громадянина А. від відбування покарання з випробуванням, надавши йому іспитовий строк 1 рік та зобов’язав періодично з’являтися в КВІ та не змінювати місця свого проживання без дозволу зазначеної інспекції.