назад

У Другому одеському місцевому центрі клієнтці допомогли відстояти право на отримання аліментів

22 вересня 2017 року громадянка П. звернулась до Другого одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги для здійснення представництва інтересів в суді під час розгляду справи про стягнення аліментів на утримання непрацездатної матері.

Клієнтка Центру проживає в квартирі разом зі своїм чоловіком, сином, його співмешканкою та її 4 дітьми. За попередньою домовленістю, син із його співмешканкою повинні були сплачувати заборгованість по комунальним послугам, так як гр. П. з чоловіком через брак коштів сплатити їх не в змозі.

Однак син не сплачував заборгованість, усіма шляхами ухилявся від її сплати та систематично бив свою матір, завдаючи їй легкі тілесні ушкодження, у зв’язку з чим відкрито кримінальне провадження.

На основі цього жінка звернулась до суду з метою отримання від сина аліментів на утримання у розмірі 1 500 грн, через скрутне матеріальне становище, та стягнення моральної шкоди у розмірі 10 000 грн, внаслідок понесених побоїв.

Інтереси громадянки представляла головний спеціаліст відділу представництва Другого одеського місцевого центру Катерина Лисак.

Так, представником Центру було надано докази на підтвердження фактів, які стосуються скрутного матеріального становища жінки, понесених побоїв від сина, а також доведено, що син має можливість утримувати свою матір.

На основі цього суд виніс заочне рішення, яким частково задовольнив позов, зобов’язавши стягнути з сина на користь гр. П. аліменти у розмірі 750 грн. та моральну шкоду у розмірі 10 000 грн.