назад

Адвокатка Ганна Дубровська представляла інтереси клієнта С. у суді на підставі доручення Регіонального центру з надання БВПД в Одеській області № 015-0001143 від 24.03.2016.

Згідно обвинувальним актом громадянин С. обвинувачувався у скоєнні особливо тяжкого злочину, передбаченого ч.1 ст.115 КК України, а саме умисному вбивстві.

Завдяки правильно обраній правовій позиції, стороні захисту вдалося переконати суд у відсутності в діях С. ознак інкримінованого йому кримінального правопорушення. У зв’язку з чим стороною обвинувачення було змінено обвинувачення в суді. Відповідно до нового обвинувального акта підзахисний С. обвинувачувався у скоєні тяжкого злочину, передбаченого ч.1 ст.119 КК України (вбивство через необережність).

У підсумку, місцевим районним судом ухвалено вирок, яким клієнту Регіонального центру призначено вирок у вигляді трьох років чотирьох місяців позбавлення волі, із одночасним застосуванням положень ч.5 ст.72 КК України.

Завдяки такому рішенню С. було звільнено з- під варти у залі суду, оскільки строк попереднього ув’язнення, відбутий у межах кримінального провадження, дорівнював фактично призначеному покаранню.