назад

Вироком Шевченківського районного суду м.Львова громадянку П.Г.С. визнано винною у нанесенні легких тілесних ушкоджень, кримінальна відповідальність за які передбачена ч. 1 ст. 125 КК України та призначено штраф в розмірі 170 гривень. Не погоджуючись із вироком суду, засуджена П,Г.С. подала апеляцію, в якій просить скасувати вирок і виправдати її.
В ході судового розгляду адвокат п. Ірина Єрмолова, що діяла за дорученням Львівського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, довела, що судом першої інстанції допущені істотні порушення Кримінального процесуального кодексу України, які, відповідно до вимог ч.1 ст.170 КПК України, перешкодили суду повно та всебічно розглянути справу й постановити законне, обґрунтоване і справедливе рішення. Крім того, суд призначив засудженій покарання, яке, з огляду на його вид та розмір, взагалі не міг призначити відповідно до положень Загальної частини КК України.
Колегія суддів ухвалила апеляцію засудженої П.Г.С. задовольнити частково. Вирок Шевченківського р-ного суду м.Львова відносно засудженої П.Г.С. скасувати, а справу направити на новий судовий розгляд в цей же суд, в іншому складі суду.