назад

К.- раніше судимий, на підставі 75,76 КК України звільнений від відбування покарання з іспитовим строком та випробуванням терміном 2 роки обвинувачувався в тому, що спільно з Ков. попередньо домовившись з метою крадіжки чужого майна на автомобілі ВАЗ 2108, прибули до магазину «Хлібний дар», розташованого поблизу смт.Козельщина де залишили автомобіль та пішли до приміщення прокуратури Козельщинського району Полтавської області де шляхом демонтажу викрали 3 секції металевого паркану, належних Козельщинській сільській раді, спричинивши матеріальну шкоду останній на загальну суму 2406,40грн., зникнувши з місця злочину та розпорядившись викраденим на власний розсуд.

В судовому засіданні обвинувачений К. винним себе не визнав і поясним, що крадіжку огорожі прокуратури не вчиняв, обмовив себе на слідстві, бо боявся, що його заарештують, так як він знаходиться на умовному терміні відбування покарання.

Вироком Кременчуцького районного суду Полтавської області від 24 червня визнано невинуватим К. у пред’явленому обвинуваченню за ч.2 ст.185 КК України та виправдано в зв’язку з недоведеністю його винуватості у вчиненні кримінального правопорушення. Поновлено в правах обмежених під час кримінального провадження. Запобіжний захід К – домашній арешт скасовано.