назад

Доручення №016-0003496 від 14.11.2013року

Адвокат Проботюк Дмитро Миколайович

Кримінальне провадження № 42013180090000433

Органами досудового розслідування І. обвинувачувався у тому, що він 18.04.2012 року приблизно в 14 год., перебуваючи в палаті № 4 терапевтичного відділення Кременчуцької першої міської лікарні імені за адресою: Полтавська область, м. Кременчук, вул. 40 років Жовтня, буд. 60/1, де відвідував свою хвору матір, взяв у завідуючої терапевтичним відділенням потерпілої К. скаргу відносно поведінки матері обвинуваченого, викладену на аркуші паперу формату А 4. Ознайомившись зі скаргою, І склав аркуш вчетверо та відмовився її повертати. Зважаючи на це, потерпіла К., з метою забрати скаргу з рук І., взялась лівою рукою за інший край згорнутого аркуша, який тримав в лівій руці І.

В обвинувальному акті було вказано, що в цей час у І., виник злочинний намір на умисне заподіяння тілесних ушкоджень К. Нібито І. реалізуючи цей намір, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх дій, передбачаючи суспільно небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, умисно наніс удар ребром правої кисті своєї руки по кисті лівої руки потерпілої К., чим спричинив останній, згідно висновку судово-медичної експертизи № 544 від 08.05.2012 року, тілесні ушкодження у виді закритого перелому п’ятої п’ясної кістки лівої кисті руки, що відносяться до тілесних ушкоджень середнього ступеню тяжкості за ознакою тривалого розладу здоров’я, що також підтверджується і висновком комісійної судово-медичної експертизи № 1099 від 20.06.2013 року.

Захист у вказаному кримінальному провадженні здійснював адвокат Проботюк Дмитро. Обравши правову позицію та узгодивши її  зі своїм підзахисним, адвокат скориставшись своїм правом на збір доказів, в судовому засіданні наполіг на допиті близько 10 свідків та безпосередньому допиті всіх експертів, надав суду альтернативний висновок експертизи, який доводив невинуватість його підзахисного.

Обрана адвокатом тактика принесла позитивний результат та підзахисний І. визнаний невинним та виправданийАвтозаводським районним судом м. Кременчука Полтавської області у зв’язку з недоведеністю його вини в цьому злочині.