назад

Адвокат Тимохіна Людмила надавала правову допомогу громадянці А.

В 2015 році до однієї з районних прокуратур Полтавської області надійшла окрема ухвала одного із районних судів Полтавської області по цивільній справі за заявою громадянки С. про видачу додаткового рішення по справі тієї ж громадянки за позовом між С та її чоловіком про розірвання шлюбу щодо виявлення в ході судового розгляду факту підробки документів.

Розгляшувши окрему ухвалу, прокурором району було внесено до ЄРДР відомості щодо вчинення кримінального правопорушення гр. А за ст. 366 ч 1 КК України.

В березні 2016 року гр.. А було повідомлено про підозру щодо вчинення нею кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст.. 366 ч.1 КК України, згідно якої гр.. А підозрювалася в службовому підробленні, тобто в тому, що будучи службовою особою, а саме керівником апарату районного суду , на яку згідно до посадових інструкцій від 02.08.2010 року покладено виконання організаційно розпорядчих функцій, надала вказівку старшому секретарю канцелярії для винесення з архіву суду без відповідних на це заяв, цивільної справи та заміни в ній позовної заяви з дописом нової позовної вимоги про встановлення місця проживання неповнолітньої дочки пані К.

Для надання правової допомоги, після повідомлення про підозру гр. А, Регіональним центром з надання БВПД у Полтавській області було призначено адвоката Тимохіну Л.С.

Адвокат ознайомившись з матеріалами справи, вибравши правову позицію та обговоривши її з клієнтом добилася закриття кримінального провадження під час досудового розслідування в зв’язку з відсутністю в діях А складу кримінального правопорушення.