Перейти до основного вмісту

Успішна справа №56

Громадянин Г.С. обвинувачувався у тому, що він спільно з Я.В. таємно намагались викрасти з території підприємства металеві вироби та конструкції (ч.2 ст.15 ч.3 ст.185 КК України).

Право захищено Історія допомоги системи надання БПД
Маєте схожу правову проблему?

Зверніться до системи безоплатної правничої допомоги

Безоплатну правничу консультацію може отримати кожен. Захист і представництво інтересів у суді надаються людям, які належать до категорій, визначених законом.

Перевірити право на захист і представництво інтересів у суді
0 800 213 103Зателефонувати безкоштовно Написати юристу Знайти бюро
Як допомогла система надання БПД

Історія справи

Громадянин Г.С. обвинувачувався у тому, що він спільно з Я.В. таємно намагались викрасти з території підприємства металеві вироби та конструкції (ч.2 ст.15 ч.3 ст.185 КК України).

В ході судового слідства адвокатом Ростиславом Долем, що здійснював захист за дорученням на підставі контракту з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області, доведено, що не можливо підтвердити участь обвинувачених у скоєнні даного злочину, визнано недопустимими докази отримані з порушенням КПК України, крім того різняться покази свідків, об’єкт злочину не був належно описаний та збережений.

Вироком Шевченківського районного суду м. Львова громадянина Г.С. та Я.В. визнано невинуватим у пред’явленому обвинуваченні та виправдано у зв’язку з недоведеністю його вини.