назад

У Бродівському районному суді слухалася справа про обвинувачення неповнолітніх М.Н.М., М.І.М., у викраденні автомобіля. При допиті, неповнолітні обвинувачені визнали свою вину у пред’явленому обвинуваченні повністю, щиро розкаялися та пояснили: що разом вирішили викрасти автомобіль, щоб покататися. Керували автомобілем по черзі, коли він заглух, то залишили авто на кінці села. Потерпілий на запитання адвоката п. Зіновія Кравчука , роз’яснив спірні моменти та погодився пробачити обвинуваченим і просив їх суворо не карати.
Адвокат п. Зіновій Кравчук , що діяв на підставі доручення, виданого Львівським центром, в дебатах навів достатньо доказів для застосування до неповнолітніх підзахисних ст.ст.75 (звільнення від покарання з випробуванням), 104 (Звільнення від покарання з застосування примусових заходів виховного характеру) Кримінального Кодексу України.

Вироком Бродівського районного суду Львівської області неповнолітніх М.Н.М. та М.І.М. визнано винними у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст.ст 185 ч.2, 15 ч.2 ст.289, ст.289 ч.2 КК України та призначено покарання у виді п’яти років позбавлення волі без конфіскації майна та на підставі ст.ст.75, 104 КК України звільнити від відбування покарання з випробуванням, призначивши іспитовий строк один рік.