назад

Успішна справа адвоката Балашової О.: судом призначено покарання нижче від найнижчої межі санкції клієнту Регіонального центру з надання БВПД

Громадянин К. був обвинувачений за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 307 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту особливо небезпечних наркотичних засобів та особливо небезпечних психотропних речовин у великих розмірах, за попередньою змовою групою осіб). 

   

Покарання за цей злочин – позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна.

Для захисту обвинуваченого Регіональним центром було видано доручення № 015-0005163 від 13 листопада 2015 року адвокату Балашовій О.

У суді захисник довела, що є виключні обставини справи, які дають можливість призначити покарання нижче від найнижчої межі санкції, передбаченої ч. 2 ст. 307 КК України, тобто на підставі ст. 69 КК України (призначення більш м’якого покарання, ніж передбачено законом), а саме: обвинувачений злочин вчинив вперше, щиро розкраюється, має на утриманні двох малолітніх дітей. В результаті роботи адвоката Балашовій О., Приморський районний суд призначив покарання її клієнтові у вигляді позбавлення волі строком на чотири роки із конфіскацією всього майна.