назад

Успішна справа адвоката Пілюка Р. – клієнт центру уникнув шести років позбавлення волі з конфіскацією усього майна та був звільнений з іспитовим строком два роки

Громадянин Н. засуджений за ч.2 ст. 307 КК України до шести років позбавлення волі з конфіскацією усього майна за скоєння тяжкого злочину — незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів. 

В ході судового засідання адвокат Пілюк Р., що здійснював захист Н. на підставі доручення Регіонального центру з надання БВПД №015-0002882 від 17 червня 2016 року, просив змінити вирок в частині засудження його клієнта за скоєння злочину, передбаченого ч.2 ст. 307 КК України, виправдавши його за цим епізодом, змінити покарання за ст. 309 КК України, призначивши Н. покарання із випробувальним терміном.

Адвокат довів, що вирок суду першої інстанції є незаконним, тому що був очевидним факт фальсифікації події злочину та речових доказів.

В результаті професійних дій адвоката кримінальне провадження відносно його клієнта було закрито на підставі п.3 ч.1 ст. 284 КПК України в зв’язку з тим, що не встановлені достатні докази для доведення винуватості Н.

Підзахисний адвоката Пілюка Р. був звільнений від відбування покарання з іспитовим строком на два роки на підставі ст. 75 КК України.