назад

Відмова у задоволенні клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді взяття під варту

В порядку ст. 208 КПК України було затримано клієнта адвоката Ігоря Пилипіва за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 186 КК України, за яке передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком від 4 до 6 років. Адвокату було видано доручення №017-0000529 від 24.06.2015 у кримінальному провадженні №12015180130000382.

Сторона обвинувачення подала до суду клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, обґрунтовуючи наявністю обґрунтованої підозри у вчинення тяжкого кримінального правопорушення та ризиків незаконно впливати на потерпілу, переховуватися від слідства та суду, оскільки підозрюваний перебував в розшуку по іншому кримінальному провадженню, по якому його засуджено.

Сторона захисту заперечила проти клопотання прокурора та вимагала відмовити у його задоволенні та на підставі даних про особу просив суд застосувати запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Ухвалою слідчого судді Здолбунівського районного суду від 26.06.2015 року у задоволенні клопотання сторони обвинувачення відмовлено на тій підставі, що прокурором не обґрунтовано неможливість застосування до підозрюваного більш м’якого запобіжного заходу. Суд задовольнив клопотання захисту та обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

В апеляційному порядку вказана ухвала суду не оскаржувалася.