назад

Відмова у задоволенні клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді взяття під варту

Клієнта адвоката Анатолія Войцешука було затримано за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.263, ч. 2 ст. 307 КК України, за які передбачено покарання у виді позбавлення волі строком від 6 до 10 років.

Адвокату А.Войцешуку було видано доручення № 017-0000175 від 09.10.2015 у кримінальному провадженні №22015180000000010.

Сторона обвинувачення подала до суду клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою мотивуючи наявністю обґрунтованої підозри у вчиненні тяжких злочинів та ризиків продовжувати вчиняти інші кримінальні правопорушення та переховуватися від органів досудового розслідування, так як відносно підозрюваного існують ще інші кримінальні справи, по яких ведеться розслідування.

Адвокат на підставі зібраних даних про особу просив суд застосувати запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання .

Ухвалою слідчого судді Рівненського міського суду від 12.03.2015 року у задоволенні клопотання сторони обвинувачення судом відмовлено та застосовано до підозрюваного запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. В обґрунтування застосування більш м’якого запобіжного заходу, суд взяв до уваги, надані стороною захисту дані про особу підозрюваного, а саме наявність на утриманні батьків похилого віку, неповнолітньої дитини, постійного місця проживання, участь в антитерористичній операції в складі батальйону «Свята Марія», наявність поранень та необхідність проходження в зв’язку з цим реабілітації.