назад

Відмова у задоволенні клопотання слідчого про застосування до підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою

Доручення № 807 від 27.07.2015 р.

кримінальне провадження № 12015210010001825 від 06.07.2015 р. 

Адвокат Довганик Вікторія Ігорівна.

Старший слідчий СВ Тернопільського МВ УМВС України у Тернопільській області звернувся до Тернопільського міськрайонного суду з клопотанням про застосування до підозрюваного Б. запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Клопотання обґрунтоване тим, що Б. підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 1 ,2 ст.307КК України (тяжкий злочин, за який передбачено максимальне покарання у вигляді позбавлення волі до десяти років).

В судовому засіданні захисник Довганик В.І. заперечила проти обрання його підзахисному Б. міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, просила застосувати більш м’який запобіжний захід – домашній арешт, мотивуючи тим, що підозрюваний позитивно характеризується за місцем проживання,має постійне місце роботи, повністю визнає вину та щиро розкаюється, не має наміру  перешкоджати кримінальному провадженню.

Ухвалою слідчого судді Тернопільського міськрайонного суду від 29 липня 2015 року відмовлено у задоволенні клопотання слідчого про застосування до підозрюваного Б. запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою у зв’язку з недоведеністю стороною обвинувачення можливості застосування до Б. більш м’якого запобіжного заходу для запобігання ризикам, зазначеним у клопотанні.

Одночасно, до підозрюваного Б.  застосовано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Вказана ухвала в апеляційному порядку не оскаржувалась.