назад

Фахівець системи БПД Волині допоміг скасувати судовий наказ про сплату неіснуючого боргу за газ

У сьогоднішніх реаліях поширеною стала практика стягнення заборгованості за надані послуги з постачання природного газу з громадян у судовому порядку, навіть без наявних для цього причин.  В таку ситуацію потрапила пані Таїсія, яка вважає, що нарахування заборгованості за надані їй послуги з постачання природного газу, є незаконним та безпідставним.

Звернувшись до Нововолинського бюро правової допомоги, пані Таїсія пояснила, що завжди вчасно сплачувала рахунки за отриманні нею комунальні послуги. Тому, жінка була шокована, коли отримала судовий наказ, в якому йшлося про те, що на неї подали до суду з вимогою сплатити більше 5 тисяч гривень «боргу» за газ.

Юрист бюро правової допомоги, порадив пані Таїсії звернутись до Нововолинського міського суду Волинської області із заявою про скасування даного судового наказу та надав консультацію щодо  безоплатної вторинної правової допомоги.

Володимирського місцевий центр з надання БВПД доручив цю справу помічнику юриста Нововолинського бюро правової допомоги Олеся Сапожника.

Фахівець підготував заяву про скасування судового наказу та надав її пані Таїсії для подальшої подачі до суду.

«Пані Таїсія не погоджується із сумою заборгованості та вважає її необґрунтованою, заперечується правильність та безспірність розрахунків заборгованості за надані послуги. Оскільки сума заборгованості є спірною, то в даному випадку існує спір про право, тому це питання не могло бути вирішене в порядку наказного провадження», – зазначає фахівець.

В результаті суд скасував судовий наказ.

Ця справа є у Єдиному державному реєстрі судових рішень: №165/3571/22