назад

Юристи БПД допомогли жінці скасувати судовий наказ про сплату неіснуючого боргу за газ

Пані Ольга є особою з інвалідністю. Має доволі «скромний» дохід. Тому, вже давно живе в режимі жорсткої економії. Жінка постійно відмовляє собі у задоволенні, здавалось б, банальних потреб  обираючи замість якісної їжі – чим дешевші продукти, замість якісного одяг – речі б/в, замість відпочинку в санаторіях чи на морі – прогулянку на свіжому повітрі. Проте, пані Ольга завжди розраховувалась за комунальні послуги. Тому, жінка була шокована, коли отримала судовий наказ в якому йшлося про те, що на неї подали до суду з вимогою сплатити більше 3 тисяч гривень боргу за газ.

За допомогою вона звернулась до Радивилівського бюро правової допомоги, адже пані Ольга знала, що вона, як особа з інвалідністю має право на безоплатну вторинну правову допомогу, а іншого способу ніж відстоювати свої права у суді – в неї не було.

Допомогти їй взялась фахівчиня Радивилівського бюро правової допомоги Марія Поволоцька. Юристка вивчивши усі матеріали, вирішила підготувати заяву до суду про скасування виданого судового наказу. До заяви вона долучила копії квитанцій, розрахунків, інші документи, які свідчили про відсутність боргу зі сторони клієнтки.

«Підготовка процесуальних документів до суду, у такій категорії справ є дуже відповідальною дією. Адже суд розглядає справу лише за поданими документами без виклику сторін. І те, наскільки якісно, в повному обсязі  підготовлений пакет документів, наскільки вони є зрозумілими для суду, залежить прийняте рішення», – говорить Марія Поволоцька.

Позаяк, правда була на боці пані Ольги, що підтверджували відповідні документи про сумлінну сплату за спожиті комунальні послуги – ухвалою Радивилівського районного суду заяву задоволено.

Ця справа у Єдиному державному реєстрі судових рішень:  №568/356/22