назад

За крадіжку чобіт від криміналу врятувала адвокат!

Громадянина В. (захищати його доручили адвокату системи БПД Тетяні Хоміцькій) Першотравневий районний суд міста Чернівці визнав винним у скоєнні крадіжки та призначив покарання – 1 рік 6 місяців позбавлення волі.

Чоловіка звинувачували в тому, що він зайшов на територію огородженого домоволодіння, де через незачинені на ключ двері проник до коридору загального користування, звідки з навісної шафи викрав чоботи вартістю 700 гривень.

Не погоджуючись із  вироком, Тетяна Хоміцька подала апеляційну скаргу, в якій зазначила, що висновки суду не відповідають фактичним обставинам кримінального провадження. Крім того, порушено норми матеріального та процесуального права, а також лише формально перелічені показання обвинуваченого, потерпілого та свідків. Тому адвокат просила суд скасувати оскаржуване рішення та закрити кримінальне провадження. Дослідивши всі матеріали справи, Апеляційний суд задовольнив скаргу, вирок районного суду скасував, а провадження у справі закрив у зв’язку з не доведенням того, що кримінальне правопорушення вчинене обвинуваченим В.