назад

Захистили від психологічного насильства

Перший шлюб Надії був невдалим. Не врятувало його і народження двох дітей. Проте через кілька років після розлучення жінка зустріла Сергія. Він здавався надійним та турботливим, добре ставився до її дітей. Тож коли чоловік запропонував жити разом, Надія довго не вагалася. Шлюб офіційно не реєстрували, оскільки обоє мали негативний досвід попередніх стосунків.

Проте з часом жінка зрозуміла, що перше враження виявилося помилковим. Сергій почав зловживати алкоголем, провокував сварки, лаявся та погрожував Надії фізичною розправою. Діти все частіше ставали свідками психологічного насильства.

Надія двічі викликала поліцію до кривдника. Щодо Сергія складали протоколи про адміністративне правопорушення. Та поведінка чоловіка не змінювалася.

Тоді жінка звернулася до Черняхівського бюро правничої допомоги. Від юристів вона дізналася, що постраждалі від домашнього насильства мають право на безоплатну правничу допомогу зі зверненням до суду. 

Фахівчиня бюро Юлія Поліщук склала заяву до суду та допомогла Надії отримати обмежувальний припис відносно співмешканця.

Щоб захистити Надію від кривдника, суд своїм рішенням на пів року заборонив  Сергієві наближатися до місця проживання жінки ближче як на 500 метрів.

Ця справа в Єдиному державному реєстрі судових рішень: № 293/1828/23