назад

Закриття кримінального провадження щодо клієнтки центру

Підзахисна адвоката Антона Дідори (доручення Центру № 3308 від 28.09.17) була обвинувачена в тому, що вона намагалася таємно викрасти з гіпермаркету каву, декілька шоколадок, гель для душу, антиперспірант, антисептик, мило та зубну пасту; всього на суму 790 гривень. Даний товар підзахисна поклала до сумки та пройшла через касову зону не розрахувавшись за нього, після чого її затримали працівники охорони. Дані дії кваліфіковані досудовим слідством за ч.2 ст.15 ч.1 ст. 185 КК України, як  таємне викрадення чужого майна (крадіжка), що є злочином середньої тяжкості та карається позбавленням волі на строк до 3-х років.

У судовому засіданні обвинувачена повністю визнала свою вину, розкаялася у вчиненому, зазначила, що злочин вчинила у зв’язку з тим, що мала скрутне матеріальне становище. Захисник обвинуваченої Антон Дідора заявив клопотання про закриття кримінального провадження відносно його підзахисної та звільнення її від кримінальної відповідальності у зв’язку зі зміною обстановки, оскільки та раніше не судима, активно сприяла розкриттю злочину, після вчинення злочину влаштувалася на посаду мерчендайзера, стала членом профспілкової організації студентів Національного авіаційного університету, за місцем роботи характерезується позитивно, навчається добре та переосмислила свій вчинок. Суд вирішив клопотання задовольнити.
Вироком Києво-Святошинського районного суду від 24.11.2017 у справі № 369/8176/17 підзахисну адвоката Антона Дідори було звільнено від кримінальної відповідальності, а кримінальне провадження закрито у зв’язку зі зміною обстановки.