назад

Завдяки зусиллям адвоката Тамари КУШНЕРЕНКО районний суд виправдав обвинуваченого у справі про скоєння особливо тяжкого злочину

14.05.2014 підсудний В., який обвинувачувався у вчиненні особливо тяжкого злочину, а саме, у зайнятті гральним бізнесом (ч. 1 203-2 КК України), заявив клопотання у судовому засіданні про залучення йому захисника, оскільки за відсутністю коштів не може залучити його самостійно. Покарання за вчинення злочину передбачає штраф у розмірі від 170 тис. до 680 тис. грн.

19.05.2014 Херсонський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги на підставі ухвали Чаплинського районного суду Херсонської області від 14.05.2014 призначив для здійснення захисту обвинуваченого адвоката Тамару КУШНЕРЕНКО (доручення № 021-0000826).

Після призначення адвокат КУШНЕРЕНКО провела конфіденційне побачення з обвинуваченим, ознайомилася з матеріалами кримінального провадження, розробила лінію захисту та активно її відстоювала, беручи участь у всіх судових засіданнях.

При дослідженні обставин кримінального провадження та наданих доказів, суд встановив, що обвинувачення не містить відомостей, передбачених п. 5 ч. 2 ст. 291 КПК України, зокрема, не викладено фактичних обставин кримінального правопорушення щодо діяльності обвинуваченого, пов’язаної з організацією, проведенням та наданням можливості доступу до азартних ігор на гральних автоматах.

Суд дійшов висновку, що стороною обвинувачення не надано достатніх та допустимих доказів вини підзахисного, а тому він підлягає виправданню за відсутністю в його діях складу кримінального правопорушення.

15.12.2014 Чаплинський районний суд Херсонської області виніс виправдувальний вирок.

З повним текстом вироку суду можна ознайомитися на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень за цим посиланням.

Вирок районного суду був оскаржений прокурором до Апеляційного суду Херсонського області. Розгляд справи триває.