назад

Адвокат здійснював захист особи за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення

В рамках кримінального провадження № 12017270000000793адвокату Михайлу Дворніченку було видано доручення для здійснення захисту за призначенням від 25.04.2018 року № 025-621/18. Адвокат здійснював захист особи за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 307 КК України (незаконне придбання та зберігання з метою збуту та незаконний збут наркотичних засобів). За вчинення кримінального правопорушення за ч. 1 ст. 307 КК України передбачена кримінальна відповідальність у виді позбавлення волі на строк від 4 до 8 років. Обвинувачена, допитана у судовому засіданні, вину у пред’явленому обвинуваченні визнала повністю та щиро розкаялась у вчиненому. Обираючи вид та міру покарання обвинуваченій, суд враховує характер та ступінь суспільної небезпечності скоєного нею кримінального правопорушення, особу винної, а також обставини, які пом’якшують та обтяжують її покарання. Обставиною, яка пом’якшує покарання обвинуваченої , суд визнає щире каяття, обтяжуючих обставин судом не встановлено.
За місцем роботи обвинувачена характеризуються позитивно, має постійне місце проживання, до кримінальної та адміністративної відповідальності раніше не притягувалась. За результатами досудової доповіді орган пробації визначає середній ризик вчинення повторного правопорушення та середній ризик небезпечності для суспільства.
З врахуванням зазначеного, суд приходить до висновку про необхідність призначення обвинуваченій покарання у виді позбавлення волі на певний строк у межах санкції статті, за якою вона засуджується, але зважаючи на те, що вона раніше до кримінальної чи адміністративної відповідальності не притягувалась, має ряд захворювань, здійснює опікунство над племінником свого покійного чоловіка, суд вважає можливим, з застосуванням ст. 75 КК України, її виправлення без відбування покарання, з іспитовим строком. Відповідно до вироку Деснянського районного суду міста Чернігова від 27.07.2018 року підзахисну адвоката Михайла Дворніченка визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 307 КК України, і призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України обвинувачену звільнено від відбування призначеного покарання за вироком суду зі встановленням їй іспитового строку терміном 1 (один) рік.