назад

Послуга з декларування місця проживання дитини

До запровадження воєнного стану, послугу з “прописки” дитини до 14 річного віку, можна було здійснити онлайн, через застосунок “ДІЯ”. Наразі зазначену послугу можливо отримати виключно звернувшись особисто до Центру надання адміністративних послуг на території України, крім територіальних громад, які знаходяться в зоні бойових дій або окупації.

Які документи потрібно взяти з собою для декларування місця проживання дитини

  • паспорти батьків та ідентифікаційні коди;
  • свідоцтво про народження дитини;
  • квитанцію про сплату адміністративного збору.

Чи потрібна згода обох з батьків щоб задекларувати місце проживання дитини

  • Згода іншого з батьків не вимагається, коли адреси батьків збігаються або коли в дитини є тільки один з батьків.
  • У випадку, якщо місце проживання батьків зареєстровано за різними адресами, другому з батьків потрібно у ЦНАПі написати заяву про згоду на реєстрацію місця проживання дитини за обраною адресою одного із батьків.  У цьому  випадку присутність другого з батьків є обов’язковою.

Чи потрібна згода власника нерухомості, щоб задекларувати місце проживання дитини

Ні. При реєстрації місця проживання дитини віком до 18 років за адресою одного з батьків згода власника не вимагається.

Вартість послуги з декларування місця проживання

  • протягом 30 днів від моменту зняття з попереднього місця проживання — 40 гривень 26 копійок;
  • після спливу цього строку — 67 гривень 10 копійок.

Зверніть увагу! У разі, якщо державним реєстратором відмовлено у декларуванні місця проживання, вартість послуги не повертається.

Переглянути актуальний перелік територіальних громад, в яких закритий доступ до реєстру, ви можете в останніх змінах до Наказу Мінрегіону № 75 .

Найближчий до вас ЦНАП можна знайти тут

Довідково : Інформація про роботу ЦНАПів у місті Вінниці. Відтепер у середу прийом громадян триватиме з 08:30 до 19:00 в усіх відділеннях ЦНАП на вул. Соборній, 59, пр. Космонавтів, 30, вул. Замостянській, 7 та вул. Брацлавській, 85.
У суботу адміністратори ЦНАП прийматимуть відвідувачів з 09:00 до 14:00 в центральному (вул. Соборна, 59) та територіальному відділенні «Замостя» (вул. Замостянська, 7).
Звертаємо увагу, що в інші дні по буднях графік прийому громадян залишається без змін, з 08:30 до 16:00 без обідньої перерви.

Дізнатись деталі та записатись на прийом можна, звернувшись до Кол-центру “Прозорого офісу”: понеділок, вівторок, четвер та п’ятницю з 08:30 до 17:00, в середу з 08:30 до 20:00 та у суботу з 09:00 до 15:00 за телефонами: (0432) 65-50-50, (067) 000-266-1, (073) 000-266-1.