назад

Виправдувальний вирок по обвинуваченню громадянки України за ч.4 ст.358 ККУ

Виправдувальний вирок Черкаського районного суду по обвинуваченню громадянки України за ч.4 ст.358 ККУ (злочин проти авторитету органів державної влади, органів місцевого самоврядування та об’єднань громадян)

Адвокат Хорошун Сергій Анатолійович.
Доручення 023-0001005.
Провадження № 12014250270000435

Кваліфікація діяння: ч.4 ст. 358 КК України (санкція статті передбачає максимальну міру покарання у вигляді обмеження волі до 2 років).

В рамках кримінального провадження адвокат Сергій Хорошун здійснював захист особи, яка обвинувачувалась у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 4 ст. 358 КК України, а саме: привласнення, підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів.

Громадянка К.О.Ф. обвинувачувалась в тому, що вона в 2007 році достовірно знаючи, що акт погодження меж землекористування на земельну ділянку, щодо якої вона розпочала процес приватизації, являється підробленим, свідомо використала його у своїх цілях, а саме надала акт погодження меж землекористування до землевпорядної організації, де на його підставі виготовлено технічну документацію із землеустрою щодо оформлення права власності на земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства і видано Державний акт на право власності на земельну ділянку.

Судовий розгляд справи здійснювався Черкаським районним судом. Захисник Сергій Хорошун, діяв за дорученням Регіонального центру з надання БВПД у Черкаській області. Завдяки своєму професійному досвіду та ретельно вивчивши матеріали кримінального провадження зумів довести суду, що стороною обвинувачення не доведено належними доказами ким і на якій стадії підроблено даний документ та не доведено факт, що К.О.Ф. знала, що даний документ є підробним чи хоча б могла це свідомо припускати, оскільки як вбачається з матеріалів справи та показів обвинуваченої вона особисто приходила до суміжних землекористувачів та останні їй підписували указаний акт, що підтвердив в судовому засіданні один із свідків.

В результаті проведеної роботи захисника, взявши до уваги його аргументи, суд визнав К.О.Ф невинуватою у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст. 358 КК України.