назад

Завдяки правильно обраній позиції захисту клієнту адвоката Ірини Пашкевич, апеляційний суд пом’якшив призначене покарання

Адвокат Ірина Пашкевич згідно доручення №3 від 05.01.2015 року була залучена до участі у кримінальному провадженні № 12013190120000172 на стадії апеляційного розгляду для здійснення захисту клієнта, який за вироком місцевого суду засуджений за ч.1 ст.121 КК України на 5 років позбавлення волі (санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 8 років).

Вивчивши матеріали провадження та провівши конфіденційне побачення з клієнтом, останній змінив свою правову позицію, в зв’язку з чим адвокат внесла зміни до його апеляційної скарги клієнта, в якій просила суд пом’якшити призначене підзахисному покарання з огляду на наявність декількох обставин, що істотно знижують ступінь тяжкості вчиненого злочину.

У судовому засіданні клієнт свою вину у вчиненні кримінального правопорушення визнав повністю, щиро розкаявся, а також частково відшкодував завдані збитки. Перевіривши та дослідивши всі обставини кримінального провадження, судова колегія апеляційного суду Рівненської області ухвалою від 29 січня 2015 року змінила вирок місцевого суду та пом’якшила призначене обвинуваченому покарання із застосуванням ст. 69 КК України до двох років шість місяців позбавлення волі.