назад

Надзвичайна ситуація: юристка Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко пояснила, що це означає

Київська область стала третьою, де через поширення коронавірусної інфекції запроваджено стан надзвичайної ситуації. Раніше це зробила влада в Чернівецькій та Житомирській областях. На слуху і ймовірне оголошення надзвичайного стану, тож вся Україна живе в очікуванні його введення.

Чим режим надзвичайної ситуації відрізняється від надзвичайного стану, з якою метою вводиться режим надзвичайної ситуації та чи не обмежує він права людини пояснила заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко.

Більш детально – у програмі «Право знати» на Українському радіо. Херсон: https://www.facebook.com/suspilne.tavriya.1/videos/507523606836191/

Довідково. Станом на 19 березня в Україні офіційно підтверджені 14 випадків захворювання на COVID-19, дві людини померли.

За даними Центру системних досліджень при Університеті Джона Гопкінса, у світі станом на 18 березня зареєстрували 198 тисяч випадків коронавірусу. Майже 8 тисяч людей померли, майже 82 тисячі – одужали.

Як отримати безоплатну правову допомогу дистанційно:

 • зателефонувати на безкоштовний номер системи безоплатної правової допомоги: 0 800-213-103
 • поставити запитання в месенджер  фейсбук-сторінки системи БПД:
  https://www.facebook.com/Centre.4.Legal.Aid
 • написати на електронну пошту найближчого місцевого центру (адреси можна дізнатися на сайті системи БПД:
  https://www.legalaid.gov.ua
 • скористатися правничою вікіпедією WikiLegalAid:
  https://wiki.legalaid.gov.ua
 • прочитати правову консультацію на телеграм-каналі «Безоплатна правова допомога»:
  https://t.me/ualegalaid