10 лютого 2016 року в приміщенні Зіньківського районного управління юстиції працював виїзний мобільний консультаційний пункт Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
За час роботи виїзного мобільного консультаційного пункту фахівцями Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги надавались послуги правового консультування. Переважно громадяни звертались з проблемами, що виникли із земельного законодавства.