23 березня 2016 року у рамках налагодженої співпраці Кременчуцьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги взято участь у навчанні адміністраторів Центру надання адміністративних послуг у місті Кременчуці.
Начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Світлана Терещенко ознайомила спеціалістів Центру з системою правової допомоги, основними завданнями, діяльністю та порядком звернення до Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. В ході навчання було розглянуто практичні аспекти діяльності та співпраці, оскільки громадяни, отримувачі адміністративних послуг, інколи, з об’єктивних причин, вимушені вирішувати питання в судовому порядку (виправлення помилок в правовстановлюючих документах, вирішення питання реєстрації місця проживання дитини та інш.)
Взаємодія з Центрами надання адміністративних послуг спрямована на покращення якості отримання адміністративних послуг та отримання своєчасної та повної правової допомоги.