За дорученням Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги адвокат Олександр Люблінський допоміг матері повернути дитину, яку у неї відібрали за рішенням суду без позбавлення її батьківських прав.
До Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась громадянка Н., яка просила про надання їй безоплатної вторинної правової допомоги для повернення відібраної за рішенням суду дочки.
Представляти та захищати інтереси матері в суді доручили адвокату Олександру Люблінському (доручення № 104 від 10.05.2016 року), який, ознайомившись з матеріалами справи, звернувся до Полонського районного суду з позовом про повернення дитини матері та припинення стягнення аліментів.
Щоб обґрунтувати позовні вимоги, адвокат навів низку аргументів, зокрема зазначив, що його клієнтка є матір‘ю неповнолітньої дитини, яка проживає разом з нею, вона ж займається вихованням дочки. До того ж обставини, через які у жінки відібрали дитину, перестали існувати: позивачка усвідомила всі помилки, яких припускалася у вихованні та догляді за дочкою, і переглянула свої погляди на життя, поліпшила умови проживання для дитини та в подальшому забезпечуватиме належне відвідування нею навчального закладу. У судовому засіданні адвокат наголосив, що матір вже знайшла роботу, а це також свідчить про її бажання забезпечувати свою дитину матеріально на належному рівні.
Взявши до уваги аргументи адвоката, відповідно до ст. 170 СК України, керуючись ст.ст. 10, 60, 212-215, 294 ЦПК України, 18 липня 2016 Полонський районний суд вирішив позов задовольнити — повернути жінці її дочку та припинити стягнення з неї аліментів.
* * *
Якщо Ви або Ваші знайомі зіткнулися з правовими проблемами, нагадаємо, що вразливим категоріям громадян держава гарантує безоплатну вторинну правову допомогу. Щоб отримати таку допомогу, необхідно звернутися до місцевого центру з надання БВПД або у бюро правової допомоги.
Хмельницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (територія обслуговування — Хмельницький, Віньковецький, Волочиський, Городоцький, Деражнянський, Летичівський, Старосинявський, Ярмолинецький райони там. Хмельницький). Адреса: м. Хмельницький, вул. Соборна, буд. 75, 2 поверх. Тел. 0382 65-77-88.
Кам’янець-Подільський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (територія обслуговування Кам’янець-Подільський, Дунаєвецький, Новоушицький, Чемеровецький райони та м. Кам’янець-Подільський). Адреса: м. Кам’янець-Подільський, вул. Пушкінська, буд. 44. Тел. 03849 5-01-59.
Старокостянтинівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (територія обслуговування — Старокостянтинівський, Красилівський, Теофіпольський райони та м. Старокостянтинів). Адреса: м. Старокостянтинів, вул. Миру, буд. 1/2, 1 поверх. Тел. 03854 4-54-75.
Шепетівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (територія обслуговування — Шепетівський, Білогірський, Ізяславський, Полонський, Славутський райони та міста Шепетівка, Нетішин і Славута. Адреса: м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, буд. 44. Тел. 03840 4-00-15.
Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги — 0-800-213103.