Заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області Валентина Волобуєва 15 березня провела моніторинг дотримання адвокатами стандартів якості надання БПД у кримінальному процесі.
Зокрема, заступник директора побувала у Зарічному районному суді міста Суми на чотирьох судових засіданнях, де захисниками виступали адвокати системи безоплатної правової допомоги Михайло Косолап, Сергій Третьяков, Юлія Сітайло, Андрій Шестов.
Всі адвокати у судовому засіданні брали активну участь, використовував посилання на практику Європейського суду з прав людини. За результатами моніторингу можна зробити висновок, що вимоги стандартів якості дотримані в повному обсязі, порушень не виявлено.
Моніторинг судових засідань проходить на виконання плану моніторингу дотримання адвокатами стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі.