назад
14.07.15

Анонс. Правова допомога учасникам АТО та членам їх сімей. Час системних змін

 d3c03086cab461fc863b41116de50c43 MУ Києві 15 липня об 11.00 в приміщенні Укрінформу (вул. Богдана Хмельницького, 8/16) відбудеться прес-конференція присвячена аналізу «гострих» проблем військовослужбовців та способам їх вирішення.

У травні 2015 стартувала друга хвиля демобілізації військових, які брали участь в АТО. Восени очікуємо на третю. Водночас, з вирішенням правових та психологічних проблем військових держава не справляється. Тому громадські організації, які мають багаторічний професійний досвід надання безоплатної правової допомоги, ще навесні минулого року, коли розгорталися події в АТО, почали надавати безоплатну правову допомогу військовим.

З січня цього року, окрім правового захисту юристи п’яти Центрів правової інформації та консультацій провели моніторинг законодавчої бази та реальної ситуації у Херсонській, Харківській, Волинській, Чернігівській та Київській областях.

Організатори запрошують журналістів. На прес-конференції представлять топ-сім проблем військовослужбовців, результати моніторингу законодавчої бази, розроблені рекомендації для органів влади. Також юристи Центрів правової інформації та консультацій розкажуть про майбутні плани з захисту військовослужбовців.

Доповідачі:

Наталя Бімбірайте, керівник проекту, директор Інформаційного Ресурсного Центру «Правовий простір»;
Ольга Настіна, координатор проекту, керівник Центру правової інформації та консультацій при Білоцерківській міській громадській організації «Правова єдність»;
Марина Лисич, юрист Центру правової інформації та консультацій при Білоцерківській міській громадській організації «Правова єдність»;
Олена Матвійчук, голова Волинської обласної громадської організації “Центр правової допомоги”;
Роман Лихачов, адвокат, голова Чугуївської правозахисної групи;
Наталія Піддубна, юрист Чернігівського громадського комітету захисту прав людини;
Володимир Орловський, юрист Центру правової інформації та консультацій Херсонського обласного фонду милосердя та здоров’я та порталу «Правовий простір».

Проект «Підвищення рівня правового захисту військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей, шляхом надання правової допомоги та здійснення моніторингів» здійснюється за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Більш детальна інформація про захід – тут.

Контактна особа з питань організації заходу: Анна Мартинюк, тел. 099-137-94-60, e-mail:[email protected]

 


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook YouTube YouTube Google Google+  тTwitter