10 листопада 2015 року керівники Першого полтавського та Другого полтавського місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою налагодження співпраці зустрілись з керівництвом Благодійної організації «Світло Надії».
В ході робочої зустрічі були обговорені ключові моменти співпраці та основні напрямки взаємодії місцевих центрів з благодійною організацією. Особливу увагу було акцентовано на допомозі внутрішньо переміщеним особам, які потребують не лише правового, а й соціального захисту.
В цілому сторони досягли домовленості про спільне проведення заходів, спрямованих на надання якісної первинної та вторинної безоплатної правової допомоги соціально вразливими групам населення, виготовлення інформаційних матеріалів, організацію спільних виїздів в райони Полтавської області.