03 листопада 2016 року на базі Аграрного коледжу управління і права Полтавської державної аграрної академії працював виїзний консультаційний пункт «Юридичні консультації» за участі Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та студентів коледжу.
Цього дня усі бажаючі мали змогу отримати безкоштовну правову допомогу у вигляд консультацій та правових роз’яснень.
Заступник начальника відділу правової інформації та консультацій Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Яна Бардакова надала вичерпні відповіді на поставлені запитання відповідно до своєї компетенції, а також поінформувала людей про основні завдання та послуги, які можна отримати в місцевому центрі.
У подальшому, працівниками Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги , будуть надаватись юридичні консультації на базі Аграрного коледжу управління і права ПДАА кожного першого четверга місяця з 10.00 до 12.00.