![03](https://legalaid.gov.ua/wp-content/uploads/ImagesOld/kirovohrad/images/kir/2018/10/11/03.jpg)
З початком нового навчального року фахівці Кропивницького місцевого центру з надання БВПД та бюро правової допомоги активізували правопросвітницьку кампанію під назвою «Як попередити та протидіяти булінгу в школі». За цей період у навчальних закладах представники місцевого центру провели 20 правопросвітницьких заходів для школярів різного віку.
![04](https://legalaid.gov.ua/wp-content/uploads/ImagesOld/kirovohrad/images/kir/2018/10/11/04.jpg)
Під час правових уроків фахівці роз’яснили учням які види булінгу існують, як діяти в ситуації, якщо вони стали свідком чи жертвою такого явища.
«У разі виявлення фактів булінгу, потрібно звернутися за допомогою до батьків, учителів, психологів, або ж за юридичною підтримкою – до Кропивницького місцевого центру з надання БВПД чи бюро правової допомоги», – закликав учнів очільник центру Станіслав Березніченко.
![05](https://legalaid.gov.ua/wp-content/uploads/ImagesOld/kirovohrad/images/kir/2018/10/11/05.jpg)
З метою запобігання та протидії цькуванню серед підлітків у межах кампанії #СтопБулінг проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були поширені тематичні буклети «Твої права – твій захист» та «Зупинимо булінг разом».
Кропивницький місцевий центр з надання БВПД знаходиться за адресою: м. Кропивницький, вул. Архітектора Паученка, 64/53. Тел.: 09587 662 33, (0522) 32-08-24.
Адреси бюро правової допомоги:
Долинське бюро правової допомоги
м. Долинська, вул. Шевченка, 59
Компаніївське бюро правової допомоги
смт Компаніївка, вул. Паркова, 4
Новомиргородське бюро правової допомоги
м. Новомиргород, вул. Соборності, 106
Новгородківське бюро правової допомоги
смт Новгородка, вул. Центральна, 1
Устинівське бюро правової допомоги
смт Устинівка, вул. Благодатна, 1.
Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний телефонний номер 0-800-213-103.