29 вересня 2015 року директором Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимиром Бобруйко спільно з начальником відділу попередньої роботи з клієнтами Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юлією Бойко проведено «вуличне» інформування населення м. Чернігова (по вулиці Рокосовського) з питань безоплатної вторинної правової допомоги.
Під час спілкування з чернігівцями було роз’яснено поняття вторинної правової допомоги, повідомлено про категорії осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, ознайомлено з порядком її надання, наведено приклади, а також надано відповіді на запитання.
Після спілкування жителям м. Чернігова залишались буклети «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?».