У День Гідності та Свободи, 21 листопада працівники Охтирського місцевого центру з надання БВПД Марина Лапоног та Іван Острих долучилися до тематичного концерту «Лід і вогонь майдану», що відбувався у Міському центрі культури та дозвілля.
Урочистими словами відкрив захід міський голова Ігор Алексєєв та вручив близьким родичам загиблих бійців в зоні АТО свідоцтва «Почесних громадян м. Охтирка». Також згадано події Помаранчевої революції та Революції Гідності. Вшановано пам’ять героїв Небесної сотні, покладанням квітів та свічок до пам’ятників.
Цього ж дня працівники Охтирського МЦ з надання БВПД перед концертом проінформували громадян про систему правової допомоги та порядком її отримання.
За більш детальною інформацією звертайтеся до Охтирського МЦ з надання БВПД:
вул. Перемоги, 13; тел. (05446) 4-22-23.