Вижницький місцевий центр з надання БВПД провів день відкритих дверей для учнів Вижницької гімназії.
Гімназисти поділилися своїми мріями в майбутньому пов’язати долю з професією юриста з тим, щоб використовувати знання для захисту основоположних прав та свобод громадян.
В.о. директора місцевого центру Сележан Ю.І. ознайомив гімназистів з умовами роботи в центрі та розповів про місію та завдання системи безоплатної правої допомоги.
З метою попередження домашнього насильства у сім’ї Юрій Сележан повідомив про права та захист дітей та поінформував про роботу Національної гарячої лінії з попередження домашнього насильства.