Традиційно до Дня захисту дітей система БПД проведе цікаві інтерактивні заходи для дітей усієї України. А завдяки українсько-канадському проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» діти зможуть отримати «Паспорт прав дитини» та дізнатися про свої права з буклету «Правові орієнтири для кожної дитини».
«Захист прав дітей – це пріоритет номер один для системи безоплатної правової допомоги. Змалечку дітям треба розповідати про їхні права, вчити ці права захищати. Тож якщо ваша дитина ще не має «паспорта» своїх прав – неодмінно завітайте на наші дитячі форуми, квести та інші цікаві навчальні заходи для малечі», – наголосив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.
Також за підтримки проекту для системи БПД додрукували тематичний буклет про правові орієнтири для кожної дитини. Завдяки цим буклетам діти зможуть орієнтуватися у своїх правах та знатимуть, куди звернутися за правовою допомогою у випадку, якщо їх образили в школі чи на вулиці.
«Діти часто є вразливою групою, і дуже важливо, що з минулого року всі діти в Україні отримали право безоплатно отримати правову допомогу в центрах та бюро правової допомоги. Проект вже кілька років підтримує ініціативи, які інформують дітей про їхні права та допомагають їх захищати», – зазначила менеджерка проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» Оксана Кікоть.
Буклети інформують про види відповідальності у разі скоєння правопорушення.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Тираж направлений до центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у регіони для поширення серед дітей та їх батьків під час правопросвітницьких заходів.
Електронні версії буклетів (для перегляду та завантаження) доступні у розділі Прес-центр/Бібліотека.
Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах: