назад
20.02.17

Друга школа активних громадян

школа активних грамодян 20 02 2017Четвертий місцевий центр оголошує про початок відбору на участь у Другій Школі активних громадян!
1, 2 та 3 березня з 15.00 до 17.00 в м. Києві проходитиме Друга Школа активних громадян.
До участі в заході запрошуються студенти, випускники ВНЗ, активісти громадянського суспільства, працівники органів публічної адміністрації, які цікавляться питаннями посилення правової спроможності територіальної громади міста Києва.

В програмі Школи будуть тематичні навчальні блоки, на яких розглядатимуться актуальні питання створення та функціонування ОСББ, проблеми захисту трудових прав, попередження та протидія гендернообумовленого та сімейного насильства, проблеми впровадження інституту конституційної скарги. Також учасники Школи ознайомляться з активностями провідних громадських організацій та з перших вуст чиновників почують про вдалі реформи в Україні.
Спікерами заходу будуть фахівці громадських організацій та державних установ.
Для участі в Школі необхідно до 26 лютого 2017 року (включно) подати заявку на відбір за наступним посиланням:
https://goo.gl/forms/SIAGnBxfgdk4HfOm2
Відбір учасників заходу відбуватиметься на конкурсній основі. Їх результати будуть надіслані учасникам не пізніше 27 лютого 2017 року.
Навчання у Другій школі активних громадян здійснюється на безоплатній основі.
Партнери в організації заходу: ГО «Ла Страда-Україна», ГО «Громадянська мережа «ОПОРА», ГО «Асоціація українських правників», ГО «Трудові ініціативи», Центральна районна бібліотека імені Ф.М. Достаєвського.
За додатковою інформацією звертайтесь за тел. (044) 593-97-60 або на E-mail: [email protected]