У День захисту дітей команда Другого київського місцевого центру та представники відділу кримінальної міліції у справах дітей відвідали дитячий спеціалізований санаторій «Ялинка» для дітей.
Цей санаторій протитуберкульозний, і хоча приймає дітей з різними захворюваннями – вадами слуху, зору тощо – основні його пацієнти – туб-інфіковані діти з неблагополучних родин.
Під час візиту дітям розповідали про їхні права, які підтверджують конвенція ООН про права дитини і закон України «Про охорону дитинства». Окремо говорили про право на захист порушених прав та свобод. Після розмови їм передали іграшки, книги та розвиваючі ігри.
Такі візити та співпраця з санаторієм «Ялинка» відбуватимуться і надалі.