19 лютого 2016 року у м. Полтава проведено акцію «вуличного інформування» щодо роз’яснення населенню про роботу системи безоплатної вторинної правової допомоги. Працівники Другого полтавського місцевого центру з надання БВПД розповсюджували інформаційні листівки про діяльність Центру.
В ході проведення акції охоплено Київський та Октябрський райони міста Полтава. Громадяни жваво цікавились про безоплатну правову допомогу та яким чином отримати адвоката за державні кошти.