25 січня 2016 року у м. Полтава проведено акцію «вуличного інформування» щодо роз’яснення населенню про роботу системи безоплатної вторинної правової допомоги.
Працівники Другого полтавського місцевого центру з надання БВПД розповсюджували інформаційні листівки про діяльність Центру. Громадяни, з якими спілкувались фахівці приємно вражені турботою держави про них та можливістю отримати безоплатну правову допомогу.
В ході проведення акції охоплено мікрорайон «Половки» міста Полтава. Найбільшу зацікавленість щодо діяльності місцевого Центру виявляли громадяни похилого віку.